Рівне Медіа

Рівненська делегація взяла участь у обговореннях Конституційних змін

Фото - Рівненська ОДА

Делегація від Рівненщини взяла участь у публічних консультаціях на тему змін у Конституції в частині децентралізації. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Голова ОДА Віталій Коваль, голова обласної ради Олександр Данильчук, депутати облради, представники ОТГ, Асоціації міст, центру розвитку місцевого самоврядування відвідали публічні обговорення про ризики та можливості, які зможуть принести Конституційні зміни.

В форматі «Світового кафе» присутні дискутували про систему місцевих органів виконавчої влади, статуси мера та депутатів, фінансовий захист громад, партнерство і взаємодію між державою та владою на місцях.

За результатами обговорень представники робочих груп запропонували свої зміни до Конституції та обрали делегатів на підсумкову зустріч. Рівненщину представлятимуть: директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Костянтин Мокляк, перший заступник міського голови Костополя Андрій Ткачук, експерт з децентралізації Василь Курилас, Гощанський селищний голова Микола Панчук, бізнесмен, депутат обласної ради Богдан Файфура і голова обласної асоціації ОТГ Сергій Пилипчук.

Читати також