![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024013015232715.jpg)
Депутатку Рівнеради Світлану Марчук відзначив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.
Про це вона повідомила у себе на Фейсбук.
Зокрема вона отримала нагрудний знак «За сприяння війську».
- Щиро дякую всім, хто допомагає і підтримує, всій нашій великій команді! Ця нагорода — це не визнання здобутків, а величезний стимул продовжувати, нарощувати темпи і впевнено крокувати до перемоги з вірою в Бога і ЗСУ! - написала депутатка.