Лікарі Рівненського облцентру екстреної меддопомоги отримали сучасний дефібрилятор від ВООЗ.
Про це повідомили в Рівненському облцентрі екстреної меддопомоги.
Всесвітня організація охорони здоров'я в якості гуманітарної допомоги подарувала Рівненському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф дефібрилятор вартістю понад 1 мільйон гривень. Країна виробник - США.
«Дякуємо ВООЗ за те, що вкотре допомагаєте Рівненському обласному Центру ЕМД та МК. Зазначу, що цьогоріч окрім дефібрилятора ми також в якості гуманітарної допомоги отримали зручні рюкзаки з необхідним медобладнанням, які використовують наші спецбригади»,- зазначив директор Рівненської обласної «екстренки» Андрій Бортнік.
Також Рівненська «екстренка» отримала від ВООЗ Швейцарський апарат штучної вентиляції легень, сучасну реанімаційну систему (Америка), капнограф (Америка) і автоматичну інфузійну систему (Німеччина). Їх використовуватимуть бригади інтенсивної терапії.
"Це дасть нам можливість забезпечити швидку й ефективну медичну допомогу пацієнтам", - наголосили в дописі.