Рівненська команда потрапила в десятку кращих на Чемпіонаті України з легкої атлетики (ФОТО)

2-3 червня в Луцьку відбувся командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, пише сайт Все про спорт.

За підсумками дводенної боротьби збірна команда Рівненської області спромоглась посісти сьоме загальнокомандне місце серед команд 24 регіонів.

За підсумками змагань слід відмітити: Білого Павла, який на дистанції 3000 метрів з перешкодами посів перший рядок у рейтингу (тренери Попеляєв А.В,Кашуба А.І), Боровець Яну, яка на дистанції 3000 метрів була перша у рейтингу (тренери Дітлашки, Боровець Ф.І), Джетібаєва Марія, яка на дистанції 100 метрів з бар’єрами була третя (тренер Машанєнков О.В), також слід відмітити два рівненських квартети з бігу на 4х100 - юніори у складі Вітрука Артема,Дідуха Ігоря, Долгушина Романа, Грицюти Владислава (тренери Подолянко В.З, Алембіта Я.Д, Чулаєвська Н.Ю, Нечипорук І.А) посіли третій рядок у рейтингу змагань, також юніорки на дистанції 4х400 метрів у складі: Кособуцька Анастасія, Терещенко Тетяна, Джетібаєва Марія, Горобюк Софія (ФінчукТ.Л, Мурза А, Нечипорець Я.Й, Машанєнков О.В) були треті у підсумку.

Та традиційно слід відміти виступ Голуба Ярослава який був четвертий та фінішував з вищим досягненням Рівненської області серед юнаків на 200 метрів 22.13.