Рівне Медіа

Рівненська митниця направила до бюджету майже 540 млн гривень

фото - Фейсбук

У серпні цього року Рівненська митниця поповнила державну казну на 534,4 мільйонів гривень 117,7% доведеного індикативного показника, що на 148,3 млн. грн., або на 38,4%, більше, ніж у аналогічному періоді минулого року. Про це повідомив в.о. начальника Рівненської митниці ДФС Іван Іванов.

- Так, за серпень бюджет додатково отримав 80,4 мільйонів гривень. Такого результату, зокрема, вдалось досягнути завдяки вжитим митницею заходам, які направлені на прискорення здійснення митних формальностей та адміністрування митних платежів, залученню нових суб’єктів ЗЕД та розширенню асортименту товарів, які ми поєднали з контролем бази оподаткування товарів та застосуванням мит і преференцій, - прокоментував Іванов.

Основними бюджетоформуючими товарами у серпні 2018 року були: обладнання для НАЕК «Енергоатом», транспортні засоби, добрива мінеральні, інше обладнання для виробничих підприємств, нитки, тканини, пряжа, що обґрунтовано об’єктивними факторами, насамперед пов’язаними із оптимізацією логістики, географічним розташуванням фактичних отримувачів та особливостями їх господарської діяльності, зокрема, наявністю виробничих потужностей та складських площ, митних складів відкритого типу тощо.

Повідомляє Рівненська митниця ДФС

Читати також