Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненські бізнесмени можуть позмагатися за звання сумлінного платника податків

http://www.rv.gov.ua

Рівненські бізнесмени можуть взяти участь у Всеукраїнському Рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017», який проводиться «Асоціацією платників податків України». Повідомляє сайт Рівненської ОДА. 

Головна мета конкурсу – популяризація підприємців, котрі ведуть чесний бізнес.

Кандидати на перемогу повинні продемонструвати високі досягнення з дотримання податкової дисципліни, кількості офіційно працевлаштованих та витрат на соціальні програми.

Прийом заявок вже розпочався та триватиме до 10 червня 2018 року.

Цього року Асоціація платників податків України проводить Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків України» за результатами діяльності підприємств у 2017 році.

Рейтинг проводиться у два тури – на регіональному та всеукраїнському рівнях. Участь в обох турах добровільна та безкоштовна.

До складу Рейтингової комісії увійшли керівники головних управлінь та департаментів облдержадміністрації, фіскальної служби, депутати, представники ЗМІ, громадських організацій та бізнес-асоціацій.

Для участі у рейтингу необхідно подати заявку до Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків» в Рівненській області за встановленою формою.

ФОРМА ЗАЯВКИ

За результатами розгляду поданих заявок регіональною Рейтинговою комісією в термін до 30 червня 2018 року будуть визначені переможці Першого (регіонального) туру Рейтингу та номінанти для участі у Другому турі.

Ознайомитись з «Положенням про Всеукраїнський Рейтинг «Сумлінні платники податків»», умовами участі у Рейтингу, номінаціями та категоріями Рейтингу, критеріями оцінювання номінантів, а також отримати бланк заявки на участь у Рейтингу можливо на сайті «Сумлінні платники податків» www.аppu.org.ua

Довідки за телефонами: (0362) 46 01 54

Читати також