Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненські гімнастки встановили чергові історичні досягнення (ФОТО)

Днями завершився Чемпіонат України із художньої гімнастики. Змагання проходили в Білій Церкві. Вдало виступили на турнірі і представниці Рівного.

Наша збірна команда Кандидатів в майстри спорту у підсумку посіла в багатоборстві 10 місце серед 21 колективу. Ліпше виступили Майстри спорту. Тут дівчата стали 9.

Також в особистій першості найкраще виступили Олександра Ващишина та Богдана Мельник.

Ці показники слід ввежети вдалими, бо ми змагаємось на килимі з дуже сильними суперницями із кращих шкіл України. Конкуренція надзвичайно висока. Варто відмітити, що вперше в історії рівнянки потрапили у фінал змагань у групових вправах за програмою Майстрів спорту. Ми не забуваємо, що України в ходить в число найсильніх країн у художній гімнастиці. Такі результати на національному Чемпіонаті варті уваги. Дякую дівчатам за наполегливу працю, - розвопіла керівниця СК «Золота осінь» Марина Болба.

Те, що рівнянки потрапили в число 12 кращих означає, що дівчата автоматично потрапляють на Кубок України.
Готували спортсменок до змагань тренери Марина Болба, Юлія Руда, Наталія Шельчук та Олександра Томкович.

Також, в тій же Білій Церкві проходив паралельно і фінал Літньої Всеукраїнської гімназіади. В цій першості Рівненщину представляла команда Кандидатів в майстри спорту. У підсумку рівнянки стали 5 в багатоборстві. Перед цим вони кваліфікувалися у два фінали з двох можливих. Це теж є серйозним успіхом та рекордом наших землячок. В фіналі вправ з 5 стрічками рівнянки зайняли достойне 5 місце, а в фіналі з 5 м‘ячами зупинилися за крок до п‘єдисталу на 4 місці.
Готували команду тренери Марина Болба та Юлія Руда.

Читати також