Рівненські гімнастки здобули золото на Всеукраїнському чемпіонаті

Фото - Фейсбук

З 06 по 10 листопада 2017 року в м. Кропивницький відбувся чемпіонат України з гімнастики спортивної серед юніорів, участь в якому брали 21 команда ДЮСШ та СДЮСШОР.

Рівненщину представляла команда ДЮСШ № 1 (директор Баль Людмила Олександрівна).

За підсумками командних змагань у багатоборстві серед ДЮСШ, рівненська команда у складі Тетяни Мокляк, Данієли Батрони, Анни Фідрі, Дарини Прозапас виборола перше загальнокомандне місце.

В особистому заліку за програмою Кандидатів у майстри спорту Тетяна Мокляк здобула друге місце у багатоборстві та друге місце у фінальних змаганнях на вільних вправах.

Крім того, в особистому заліку за програмою 1 розряду Данієла Батрона виборола перше місце у багатоборстві.

Христина Кулаківська виконала необхідний норматив для присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України» в особистому заліку за програмою Майстрів спорту в багатоборстві.

Тренують спортсменок Оксана Довмат і Олена Сливінська.