Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненські головні лікарі Шустик та Єнікеєва отримуватимуть надбавки до зарплати

3 серпня голова Рівненської обласної адміністрації Олександр Данильчук підписав розпорядження про надбавки Роману Шустику - головному лікарю Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука.

Відтак, до кінця 2018 року головний лікар діагностичного отримуватиме надбавку до посадового окладу за складність та напруженість у роботі в розмірі 50% та доплату за суміщення професій в межах робочого часу за основною посадою в розмірі 25 відсотків посадового окладу лікаря ультразвукової діагностики.

Однак, не тільки Шустик отримає надбавки. 9 серпня головою Данильчуком також підписано розпорядження про надбавки Вікторії Єнікеєвій - головному лікарю комунального закладу «Обласний перинатальний центр». Лікарка отримуватиме надбавку за напруженість у роботі (50%) та за роботу лікаря-акушера-гінеколога, в межах робочого часу за основною посадою (25%).

Читати також

25.09.2023 Один - помер, а інший - отримав травми: на Рівненщині судили винуватця ДТП, у якій постраждали юнаки

Прокурори Рівненської обласної прокуратури в суді довели вину жителя Вараського району, якому інкримінували порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до смерті одного потерпілого та спричинило тілесні ушкодження іншому (ч. 2 ст. 286 КК України). Вироком Володимирецького районного суду чоловіка засуджено до 4 років і 6 місяців ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки. Прокурором доведено, що 29 березня 2022 року в селі Воронки, Вараського району тоді ще 38-річний житель цього ж села, не маючи посвідчення водія, сів за кермо автомобіля «Jeep Grand Cherokee». При цьому чоловік, рухаючись другорядною дорогою, не зупинився на нерівнозначному нерегульованому перехресті, не надав переваги в русі та зіткнувся з мотоциклом «Viper». В результаті ДТП 19-річний водій двоколісного транспортного засобу помер за кілька днів у лікарні, а 17-річний пасажир мотоцикла отримав тілесні ушкодження. У суді обвинувачений свою вину визнав. Згідно з вироком суду, окрім позбавлення волі, чоловік також має сплатити потерпілим близько 1 млн грн моральної та матеріальної шкоди. Вирок ще не набрав законної сили, сторони можуть оскаржити його до апеляційного суду.