Рівненські медійники зможуть взяти участь у конкурсі антикорупційних журналістських розслідувань

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» оголошує конкурс грантів на проведення антикорупційних журналістських розслідувань.

Партнерами конкурсу є громадські антикорупційні ініціативи –  ГО “Громадський люстраційний комітет” та ГО “Автомайдан”.

Цілі конкурсу:

  • підтримати журналістів у викритті корупційних схем, а також політиків та чиновників, які неправомірно використовують своє становище у різних сферах громадсько-політичного життя країни;
  • підвищити незалежність та об’єктивність роботи журналістів у їхній антикорупційній діяльності;
  • привернути увагу громадськості до корупції в органах влади всіх рівнів.

До участі в конкурсі запрошуються журналісти всіх видів ЗМІ з усіх областей України, незалежно від досвіду проведення розслідувань. Головна умова участі – зацікавленість у проведенні журналістом якісного антикорупційного розслідування.

Дедлайни

Друга хвиля конкурсу передбачає надання 10 грантів на проведення журналістських розслідувань у різних форматах: текст, відео, журналістський проект або серія публікацій.

Максимальна сума гранту – 60 тис. грн, середня сума гранту – до 20 тис. грн.

Відбір заявок відбувається на конкурсній основі.

Заявки приймаються до 6 квітня 2018 року.

Результати відбору буде оголошено 20 квітня 2018 року. Переможці мають опублікувати свої журналістські розслідування до 20 червня 2018 року.

Умови участі

Апліканти можуть обрати одну тему зі списків, запропонованих партнерами конкурсу, або заявити власну тему.

Юристи та експерти ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та антикорупційних ініціатив-партнерів готові надати необхідну експертну та юридичну підтримку переможцям конкурсу.

Вимоги до заявок

Щоб відправити заявку на конкурс антикорупційних грантів, потрібно заповнити аплікаційну форму.

Розгорнуту інформацію про правила заповнення заявок, фінансування та склад журі конкурсу читайте тут

Додаткові запитання надсилайте на електронну адресу [email protected] або за номером телефону (050) 245-89-53. Контактна особа – Тетяна Колісник.

Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) – найбільшої програми підтримки з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA).