Рівне Медіа

Рівненські перевізники дезінфікують транспорт, щоб запобігти коронавірусу

Рівненська ОДА звернулася до власників пасажирського транспорту області з рекомендацією невідкладно провести дезінфекцію у громадському транспорті. Це дозволить запобігти в автобусах поширенням коронавірусної інфекції. Про це повідомляє керівник управління транспорту і промисловості облдержадміністрації Федір Мисюра.

За його підписом усі перевізники області отримали листи з рекомендацією невідкладної дезінфекції автобусів. Як вона проводиться, посадовець побачив на власні очі у маршрутці в напрямку «Рівне-Тучин».

«Обробка салонів пасажирських автобусів проводиться на виконання Національного плану протиепідемічних заходів щодо запобіганню занесення і поширенню гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV. Наше управління направило листи для перевізників області з відповідними рекомендаціями. Відтак, автобуси дезинфікують перед рейсом та після нього, а також між змінами, в період відстою. Окрім того, водіям громадського транспорту роздають антисептичні засоби задля профілактики недуги», - розповів Федір Місюра.

За інформацією пресслужби Рівненської ОДА

Читати також