Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Рівненські плавці здобули 38 медалей на змаганнях у Львові

14 вересня у Львові у басейні “СКА – 50 м” проводився Відкритий Кубок Львова з плавання «LVIV OPEN CUP-2021». Цьогоріч вперше в Україні у своїх стартах об’єднались юнаки, юніори, молодь, плавці з інвалідністю та «Мастерс».

У першому етапі Кубку серед юнаків, юніорів та молоді взяли участь близько 400 учасників всіх вікових категорій із 33-х спортивних шкіл та клубів України.

Беззаперечними лідерами змагань за кількістю медалей та володарями кубків у відповідних вікових категоріях стали:

Юнаки:

1 місце – команда СДЮСШОР-2 (Рівне)

Юніори:

2 місце- команда СДЮСШОР-2 (Рівне)

Молодь:

3 місце- команда СДЮСШОР-2 (Рівне)

В особистому заліку вихованці СДЮСШОР №2 вибороли 38 нагород різного ґатунку:

  • Трачук Владислава виборола 4 золоті нагороди на дистанціях 50, 200 на спині, 50 батерфляй та 400 вільний стиль;
  • Маркопольська Олександра виборола 4 золоті нагороди на дистанціях 100, 200 брас, 200 та 400 комплексне плавання;
  • Губійчук Анастасія виборола золоті нагороди на дистанціях 100, 200 на спині та срібло на дистанції 50 на спині;
  • Платонов Євген здобув 2 золоті нагороди на дистанціях 200 батерфляй, 400 комплексне плавання та бронзові нагороди на 100 батерфляй, 200 комплексне плавання;
  • Полоцький Андрій здобув 2 золоті нагороди на дистанціях 200 на спині та 400 комплексне плавання;
  • Примачок Назар здобув срібло на 50 на спині та бронзу на дистанції 100 на спині;
  • Воронцов Максим здобув золото на дистанції 800 вільний стиль та срібло на 400 вільний стиль;
  • Зелінський Владислав виборов срібло на дистанції 200 вільний стиль та бронзу на 800 вільний стиль;
  • Мазницька Дарина здобула 3 бронзові нагороди на дистанціях 50 батерфляй, 100 на спині та 200 вільний стиль;
  • Ліпецька Анастасія здобула 3 бронзові нагороди 100, 200 вільний та 50 батерфляй;
  • Шуст Віктор здобув срібло на дистанції 200 вільний стиль та бронзову нагороду на 400 м вільний стиль;
  • Оверчук Денис здобув срібло на дистанції 200 на спині;
  • Хитруш Євгенія виборола 2 срібні нагороди на дистанція 200 та 400 комплексне плавання;
  • Літвінчук Захар здобув срібло на дистанції 100 брас та бронзову нагороду на дистанції 200 брас;
  • Горпинчук Максим здобув срібло на дистанції 50 на спині;
  • Пахут Оксана здобула бронзову нагороду на дистанція 200 на спині.

В Естафетному плаванні наші команди посіли:

  • 4*100 комплексне плавання дівчата (серед молоді) – 1 місце
  • 4*100 комплексне плавання юнаки (серед юнаків ) – 2 місце
  • 4*100 комплексне плавання юнаки ( серед юніорів ) – 1 місце
  • 4*100 комплексне плавання юнаки ( серед молоді) – 2 місце
  • 4*100 м вільний стиль дівчата - (серед молоді) -1 місце
  • 4*100 м вільним стилем юнаки ( серед юніорів ) -1 місце
  • 4*100 вільний стиль юнаки ( серед молоді ) -2 місце

Читати також