Рівненські поліцейські - найкращі в Україні з лижного кросу (ФОТО)

28 лютого в Сумах пройшли змагання з лижного кросу серед працівників обласних управлінь поліції охорони. Перемогу здобули поліцейські з Рівного.

Змагання проходили в чотири тури. Спочатку змагалися у трьох вікових категоріях, де рівняни двічі вибороли перше, і раз – третє місце. В естафетній гонці рівняни вибороли командне перше місце, обігнавши колег зі Львова і  Тернополя.

Незважаючи на 12-градусний мороз, усіх учасників переповнювали радісні емоції та жага до перемоги. Учасники з південних областей зізнавались, що вперше у житті стали на лижі, але це не завадило їм отримати максимум задоволення від гонки. Професійні спортсмени участі у змаганнях не брали, тому всі лижники були у рівних умовах. У таких змаганнях головне не перемога, а участь.

Підтримати правоохоронців на змагання завітали українські біатлоністки, учасниці Національної збірної команди України та чемпіонки Олімпійських ігор у Сочі в 2014 році сестри Віта та Валентина Семеренко.