Рівне Медіа

Рівненські поліцейські "прикрили" гральні заклади у Києві (ФОТО)

Вчора, 14 січня, за трьома адресами в місті Києві слідчі Рівненського відділу поліції спільно із працівниками Рівненського управління стратегічних розслідувань за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури провели санкціоновані обшуки у рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України, з метою документування протиправної діяльності групи осіб, члени якої організували роботу гральних закладів, в яких особам, з використанням комп’ютерної техніки, пристроїв для прийому-видачі коштів та доступу до мережі Інтернет надається доступ до симуляторів ігрових автоматів.

Так, за місцем проживання одного із фігурантів, який причетний до злочину, поліцейські виявили та вилучили системний блок, грошові кошти у сумі 1 340 доларів США, 200 євро, 21 700 гривень, п’ять банківських карток, чорнову документацію, три мобільні телефони та планшет.

За результатами проведеного обшуку за місцем знаходження індивідуальної банківської скриньки фігурантів було виявлено та вилучено грошові кошти в сумі 30 тисяч доларів США.

А в головному офісі правоохоронці вилучили два системних блоки, один флеш носій, дев’ять жорстких дисків, два блокноти та чорнову документацію.

Усе вилучене буде детально оглянуте та скеровуватиметься для проведення експертизи, за результатами якої буде прийматися рішення про повідомлення особам, причетним до злочину, про підозру.

Поліцейські здійснюють заходи щодо недопущення незаконного функціонування гральних закладів на території області та звертаються до громадян: якщо вам відомо про функціонування таких закладів, негайно повідомляйте на лінію 102 для оперативного та належного реагування.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області.

Читати також