Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненські рятувальники вже відновили 12 будинків у Авдіївці

З 20 серпня загін рятувальників із Рівненщини відновлюють пошкоджені житлові будинки будинки в селі Авдіївка Донецької області. Вже відновили 12 домівок, які зазнали ушкоджень через артилерійські обстріли. 

Місцеві мешканці дякують рівнянам за якісно виконану роботу. 

До слова, цей загін буде на Сході до 3 листопада. 

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.