Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненські спортсмени та їх тренери отримали від Володимира Зеленського державні нагороди

Фото з фейсбуку

Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди спортсменам, які завоювали золоті, срібні та бронзові медалі на Олімпіаді-2020, та їхнім тренерам.

Про це інформують у Рівненській обласній державній адміністрації.

Орден «За заслуги» ІІ ступеня отримали срібний та бронзовий призер з плавання Михайло Романчук та бронзовий призер зі стрільби кульової Олег Омельчук.

Такокож були відзначені тренери спортсменів і нагороджені орденами «За заслуги» IІІ ступеня – Олександр Камінський та Петро Нагорний. 

Почесне звання Заслужений працівник фізичної культури і спорту України президент присвоїв Сергію Бондарю, другому тренерові Олега Омельчука.

До слова, за завойовані медалі передбачено одноразові винагороди і з обласного бюджету:  

Михайлу Романчуку - 273 тисячі гривень, Олегу Омельчуку  - 107 тисячі гривень, їх тренерам – половина від сум. 

Рівненська ОДА вже підготувала документи для виділення цих грошей на сесію облради. Також адміністрація ініціює перед обласною радою виділення додаткових коштів для переможців. 

Окрім того, впродовж двох років і спортсмени , і тренери будуть отримувати стипендію голови ОДА і обласної ради в розмірі п’яти прожиткових мінімумів. А це на сьогодні  понад 13 тисячі гривень щомісяця.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.