Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненські вчителі на час карантину не залишаться без роботи та грошей

Фото - ілюстративне / відкриті джерела

Попри запровадження карантинних заходів у всіх навчальних закладах до 3 квітня включно, рівненські вчителі й надалі виходитимуть на роботу. Крім цього, педагогічні працівники на період карантину отримуватимуть середньомісячну заробітну плату – це прописано в умовах угоди між Міністерством освіти України та Профспілкою працівників освіти і науки України. Про це повідомила заступниця начальника управління освіти Рівненського міськвиконкому Катерина Сичик.

Вчителям також рекомендуватимуть налагодити дистанційний процес навчання та скоригувати навчальний план. Щодо відпрацювання пропущених годин школярами Рівного влітку, то управління освіти ще не визначило можливі терміни продовження навчального року.

Водночас перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Сергій Подолін під час сьогоднішнього брифінгу заявив, що обласне управління освіти вже опрацьовує механізм забезпечення дистанційного навчання в освітніх закладах.

Чиновник також звернувся з проханням до роботодавців, чиї співробітники мають маленьких дітей.

– Якщо ми закриваємо садочки, а батьки у цей час на роботі, то треба, щоб керівники установ розуміли цю ситуацію. Моя порада бізнесменам: життя громадянина важливіше, ніж доходи від бізнесу, – додав Сергій Подолін.

Нагадаємо, задля запобігання поширення коронавірусу, в області ввели карантинні заходи та запровадили низку обмежень на час ризикованого періоду.

  • з 12 березня на Рівненщині призупиняється освітній процес у школах, дитсадках, закладах позашкільної та професійно-технічної освіти, вишах;
  • спортивні заходи проводитимуться без участі глядачів;
  • призупиняється робота театрів, кінотеатрів, проведення культурно-масових заходів ;
  • призупиняється робота дозвіллєвих закладів (розважальні зони, центри дозвілля тощо);
  • заборонені масові заходи за участю понад 200 осіб, окрім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
  • у громадському транспорті та у всіх місцях масового скупчення людей будуть посилені дезінфекційні заходи.

Читати також

08.02.2023 У Рівному викрили дві підпільні міні-заправки

Поліцейські встановили, що реалізацію пального чоловік здійснював в орендованому гаражі. Тут правоохоронці виявили власноруч облаштовану міні-заправку: дві пластикові та одну металеву ємності, виготовлений кустарним способом насос та пістолет для заправки транспортних засобів. Тут правоохоронці виявили власноруч облаштовану міні-заправку: дві пластикові та одну металеву ємності, виготовлений кустарним способом насос та пістолет для заправки транспортних засобів. Відтак, з місця події слідчо-оперативна група вилучила 250 літрів дизпалива, а приміщення опечатали. Крім того, діяльність ще однієї підпільної заправки задокументували поліцейські і на вулиці Млинівській в обласному центрі. Там пальне продавали із технічно несправної вантажівки-фургона «Mercedes Benz» . Слідчо-оперативна група вилучила 320 літрів дизпалива. За обома фактами слідчі Рівненського районного управління поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 198 Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження зразки пального відправили на дослідження, вирішується питання про накладення арешту на майно. Досудове розслідування триває.