Рівненські волонтери передали гуманітарний вантаж в обласну лікарню

Волонтери громадської організації «Рівне Разом» передали Рівненській обласній клінічній лікарні близько двох тонн гуманітарної допомоги. У переліку – медзасоби та ліки, які, нині, вважаються дефіцитними. Її медики використовуватимуть для потреб рівненських пацієнтів, військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб.

Така допомога стала можлива завдяки гуманітарній ініціативі європейських партнерів з благодійного фонду "Sermig". Зі Швецією та Італією волонтери ГО «Рівне Разом» мають тісну співпрацю ще з початку повномасштабного вторгнення.

«Продовжуємо працювати над тим, щоб резерв ліків у медичних установах Рівного постійно поповнювався. Бо ж щоденно до нашого міста прибувають люди із регіонів, що постраждали від війни. Значна їх частина потребує фахової медичної допомоги, а, відповідно, збільшується навантаження на наші медзаклади і медичний персонал», - зазначив засновник ГО “Рівне Разом” Віктор Шакирзян.

Чимало українців стали біженцями з зони бойових дій. Медики Рівненської обласної лікарні стикнулися з новими викликами в організації роботи та змушені на них реагувати. Кажуть, кожна копійка на рахунку. Тож така допомога зараз вкрай важлива.

«Ці засоби, ми щодня використовуємо у своїй роботі. Тож вантаж, який надійшов, неабияк допоможе зекономити кошти. Тут усе отримане буде посортовано та розподілено згідно потреби на лікування військових, поранених, вимушено переміщених осіб та малозабезпечених верств населення», - розповів директор Рівненської обласної клінічної лікарні Віктор Ткач.

До слова,  волонтерський центр “Рівне Разом” із перших днів війни намагається підтримувати та надавати допомогу усім, хто її потребує. Вони збирають і передають гуманітарні вантажі в регіони, які зазнають ворожих ударів, у медзаклади, передають її переселенцям, нужденним, а також підтримують українську армію.

Читайте також