![Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото](https://rivne.media/media/img/650/2020/03/rivnenskikh-pereviznikiv-zobovyazali-dezinfikuvati20200305_6616.jpg)
На період загрози поширення коронавірусу у Рівному зобов'язали дезінфікувати маршрутки.
Заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська доручила управлінню транспорту і зв'язку контролювати проведення дезінфекції маршруток та тролейбусів.
"Організувати дезінфекцію та виконувати її мають самі перевізники, а не водії", - додала Галина Кульчинська.
Начальник міського управління транспорту та зв'язку Володимир Пилипчук у свою чергу зазначив, що перевізники вже дотримуються підвищених заходів безпеки у зв'язку із ризикованим періодом. Зокрема, водіям рекомендували дезінфікувати транспортні засоби та використувати антисептичні засоби для дотримання гігієни.