Рівне Медіа

Рівненських рятувальників вітали із професійним святом (ФОТО)

Рятувальники мають найбільший рівень довіри українців. І це не простий рейтинг, це сповнення поваги до самопожертви. З такими словами до особового складу ГУ ДСНС в Рівненській області звернувся голова ОДА Віталій Коваль.

На території державної пожежно-рятувальної частини Рівного відбулись урочистості напередодні професійного свята рятувальників Рівненщини.

Під час спілкування із особовим складом ГУ ДСНС в Рівненській області, голова ОДА запевнив, що взаємодія служби з облдержадміністрацією буде збережена, а попередні позитивні ініціативи продовжуватимуться. Віталій Коваль вручив рятувальникам Почесні грамоти ОДА, а також сертифікат на отримання пожежно-рятувального обладнання.

Керівник ГУ ДНСН в Рівненській області Сергій Крук подякував за підтримку служби усіма гілками влади, а підрозділу – за самовіддане та професійне виконання службових обов’язків.

Під час урочистостей рятувальники отримали медалі за жертовність, відомчі відзнаки ДНСН України та МВС, почесні грамоти. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час виконання обов’язків на Сході України.

Для присутніх представили зразки сучасної пожежно-рятувальної техніки.

Пресслужба Рівненської ОДА

Читати також