Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненським водіям розкажуть, що робити, якщо вони не встигнуть розмитнити авто за пільговими умовами

2 лютого об 11:00 Відділення АПУ в Рівненській області запрошує вас взяти участь у круглому столі, присвяченому обговоренню актуальних питань у разі розмитнення авто на іноземних номерах.

Розглядатимуться такі питання:
?Які документи необхідні для розмитнення авто з європейськими номерами?
?Що таке пільговий період, коли він закінчується?
?Що очікує власників авто в подальшому?
?Якщо Ви зацікавленні у відповіді на ці запитання, обов`язково приходьте на наш захід! Цікаву та гарячу дискусію обіцяємо!

Доповідач
Ростислав Рараговський, керівник компанії Rolidas_Auto.

Місце проведення: м. Рівне, вул. Соборна, 112, ТРЦ Манхеттен, 3 поверх.

Реєстрація на захід: https://uba.ua/ukr/events/3043/registration/

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +38 063 438 77 66, e-mail: [email protected]. Контактна особа – Оля Лотоцька.

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.