Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненський авторемзавод продали на аукціоні за 2,5 млн грн

Сьогодні відбувся аукціон продажу КП "Рівненський автомобільний ремонтний завод". 

У торгах взяли участь три учасники. 

Про це повідомляють у Рівненській ОВА. 

У підсумку, переможцем торгів визнано ТОВ «Комбінат будівельних матеріалів», яке запропонувало найвищу ціну - 2,5 мільйонів гривень.

Як зауважив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк, початкова ціна продажу лоту становила 308,4 тисячі, а у підсумку зросла у 8,1 рази. Також звернув увагу, що протягом декількох років виробничі потужності авторемзаводу практично не використовувалися, а кредиторська заборгованість підприємства сягнула понад 40 мільйонів гривень. За умовами продажу єдиного майнового комплексу авторемзаводу переможець зобов'язаний погасити цей борг.

Нагадаємо, що ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод» складається з 25 об’єктів нерухомості та інфраструктури, загальною площею 7041м2: це адмінприміщення, гаражі, склади, виробничі приміщення та дільниці ремонту, будівлі насосних, трансформаторних, теплотраси, бесідки, під’їзні шляхи тощо. Основними напрямами діяльності підприємства є виготовлення, ремонт та модернізація різного виду автомобільної техніки.

Загалом на Рівненщині до приватизації готові 56 об’єктів у різних районах.

У профільному департаменті закликають бізнес брати активну участь в аукціонах та інвестувати у регіональну економіку. Це сприяє створенню нових робочих місць та збільшенню надходжень до бюджетів всіх рівнів.

Детальніше про усі об’єкти за посиланням: https://bit.ly/3lNp0hX.

Читати також