Рівненський драмтеатр готується до канікул

Рівненський обласний драмтеатр готується йти на канікули.

Про це повідомляє голова Рівненської облради Андрій Карауш.

За цей сезон театр відіграв понад дві сотні вистав, здебільшого – з аншлагами.

На 14 липня запланований останній показ, його проведуть друзі рівненських театралів – Малий театр з Києва. Вони привезуть постановку за творами Григора Тютюнника "Холодна м'ята".  

Директор – художній керівник Малого театру Дмитро Весельський є режисером крайньої прем’єри рівнян, вистави-полювання "Повернення". Що ж до "Холодної м'яти", то це душевна розмова про прості, але такі важливі для кожного речі: стосунки між людьми, пошуки самих себе, кохання, дружбу, невиразний смуток та великі радощі. У виставі звучить музика гурту "Один в каное". Квитки тут (http://surl.li/yydiwd) та у касі театру.

- Цей сезон для рівненського театру приніс як і радісні моменти, так і трагічну звістку. Із приємного – чотирикратна перемога у Фестивалі-премії "ГРА" з постановкою "Зерносховище", яскраві прем'єри "Інтерв’ю з Богом", "Повернення", "П’ять пісень Полісся", "Скрудж. Різдвяна історія" (вистава зараз – у лонг-листі фестивалю "ГРА", відкриття сцени "Під дахом". Крім того, з виставою "Павук" театр переміг на фестивалі у Миколаєві. Із планів – організація театрального фестивалю "Скрудж Фест", запланованого на грудень цього року, - пише Андрій Карауш. 

Додамо, що частина колективу театру боронить Україну в лавах Сил оборони, це Олег Ягелюк, Ігор Маркевич, Микола Андреюк та Михайло Кликов. І великою втратою у січні 2024 стала загибель на фронті актора Володимира Федінчука (https://t.me/andriykaraush/3135).

Читайте також