![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022082914557810.png)
Рівненський гонщик Марко Левішин посів друге місце на змаганнях зі спідвею "Золотий шолом", які пройшли у словацькому місті Жарновіце.
Інформує Суспільне.
Як повідомив голова "Клубу вболівальників рівненського спідвею" Сергій Головня, Марко став кращим в класифікації за підсумками основної серії заїздів, де стартувало 20 спортсменів. Після цього він виборов перемогу й у півфіналі.
У великому фіналі 58-го розіграшу "Золотого шолому", в якому взяли участь шість спортсменів, Марко Левішин другим перетнув фінішну лінію. А першим був поляк Роберт Хмель. Третім до фінішу дістався відомий рівненським шанувальникам спідвею Даніель Єлєнєвскі з Польщі.
Таким чином Марко Левішин став другим в історії турніру українцем, який зумів піднятися на п'єдестал пошани. Перед цим, у 1995-му році, Володимир Колодій-старший став володарем "Золотого шолома".