![](https://rivne.media/media/img/650/2023/12/2023121814518397.png)
Рівненський обласний краєзнавчий музей запрошує на звітну виставку під назвою: «Три Е: Експонат. Експозиція. Екскурсія».
Інформують у Рівненській облраді.
"Що таке виставковий експонат, який шлях проходить предмет музейного значення, перш ніж стати пам’яткою, раритетом, частиною колекції, свідком історичної минувшини та нашої культурної спадщини, а також як створюється експозиція.
Про все це розповідатимуть під час відкриття виставки, що заплановане на 19 грудня о 12.00", - йдеться у повідомленні.
Окрім того, фахівці обласного краєзнавчого музею розкажуть, як поповнювалися та комплектувалися музейні фонди в період від 24 лютого 2022 року й до сьогодні. Ідеться приблизно про 400 нових експонатів. У цій колекції – зразки народного одягу та полотна художників із Рівненщини, вироби з порцеляни, антикварні меблі, предмети побуту першої половини ХХ ст.
![](/media/img/650/2023/12/202312188877.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312187649.png)