Рівненський природний заповідник оголосив конкурс для дітей

Рівненський природний заповідник за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства оголосив конкурс з нагоди Міжнародного зимового обліку птахів населених пунктів: «Підгодуй та сфотографуй зимового птаха».

Конкурс проходитиме з 15 січня по 11 лютого 2024 р в два етапи.

І етап – «Як ми допомагаємо птахам взимку»

Для участі в І етапі конкурсу потрібно:

  • відзняти відео процесу виготовлення годівнички, розміщення її в себе на подвір’ї, в саду, на підвіконні та процесу підгодівлі зимових птахів. Проявіть свою креативність та реалізуйте творчі задуми, щоб ваша годівничка була особливою;
  • надіслати на електронну адресу Рівненського природного заповідника ([email protected]) або в приватні повідомлення сторінки заповідника у Фейсбук (Рівненський природний заповідник Nature Reserve Rivnenskyi).До кожного відео додайте Word документ з датою та місцем зйомки; дані про автора: ПІБ, вік, контактний телефон/адресу; для учнів – навчальний заклад. Вік учасників необмежений.

Відео будуть розміщенні на сторінці заповідника в мережі Фейсбук де відбуватиметься голосування. Попередньо створена комісія буде ретельно перевіряти реальність голосів, тобто від реальних людей та їх сторінок. Штучні голоси та голоси від сторінок, які нещодавно створені без особистої інформації, враховуватися не будуть. Три учасники, які наберуть найбільшу кількість вподобань отримають подарунки.

ІІ етап – «Фотополювання»

Для участі в ІІ етапі конкурсу потрібно:

  • сфотографувати найбільшу кількість видів зимової орнітофауни.
  • надіслати на електронну адресу Рівненського природного заповідника ([email protected]) або в приватні повідомлення сторінки заповідника у Фейсбук (Рівненський природний заповідник Nature Reserve Rivnenskyi). Кожен учасник повинен додати до фото Word документ з датою та місцем зйомки; дані про автора: ПІБ, вік, контактний телефон/адресу; для учнів – навчальний заклад. Вік учасників необмежений.
  • фотографія птаха повинна бути достатньої якості, щоб було зрозуміло який вид птаха там зображений;
  • кількість фото від одного учасника не обмежена.

Комісія визначить три учасники, які сфотографують найбільшу кількість видів зимової орнітофауни. Переможці отримають подарунки.

До конкурсу не допускатимуться роботи з інтернет джерел, роботи свійських, одомашнених птахів, птахів, що утримуються в неволі, а також роботи без дотримання вимог конкурсу.

Всі переможці будуть нагороджені призами від Рівненського природного заповідника та Франкфуртського зоологічного товариства.

Роботи прийматимуться до 11 лютого 2024 р. включно. 

e-mail: [email protected]

координатор конкурсу Юлія Костецька