Рівненський університет відкриває нову лабораторію Інтернету речей

Рівненська обласна організація Товариства Червоного Хреста України в партнерстві з Національним університетом водного господарства та природокористування оголосили про відкриття нової лабораторії Інтернету речей (ІоТ).

Ця ініціатива надає учасникам доступ до передового парку комп'ютерного обладнання, включаючи гідравлічні та електронні конструктори, 3D принтери, дошки для проектування мікроелектроніки, стартові набори Arduino та багато іншого.

У контексті індустрії 4.0, значення Інтернету речей стає основою для розвитку "розумних" технологій в усьому світі. Від "розумних будинків" до промислових автоматизованих систем, ІоТ забезпечує ефективність, безпеку та інноваційність, роблячи цю сферу однією з найбільш перспективних напрямків розвитку сучасних технологій.

Студенти НУВГП отримують можливість пройти безкоштовне навчання за курсом "Основи програмування мікроконтролерів Arduino" на базі цієї лабораторії. Це надасть їм не тільки практичні навички в області ІоТ, але й відкриє можливості для реалізації власних проєктів і ідей у цій динамічній сфері.

Щоб стати учасником курсу, зацікавлені студенти повинні заповнити анкету
 

Читайте також