![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022070922196421.jpeg)
9 липня новими футболістами команди "Вересу" офіційно стали брати Станіслав Шарай та Владислав Шарай — контракти з обома гравцями уклали терміном на один рік.
Про це повідомили на сторінці Народного Клубу "Верес" у фейсбуці.
Станіслав Шарай народився 25 травня 1997 року у Ромнах Сумської області. Зріст - 175 см. Вага - 69 кг. Півзахисник. Вихованець ромнівської ДЮСШ. Попередні клуби: Олімпік (Донецьк), Авангард (Краматорськ), Суми, Альянс (Липова Долина).
- В команді нас прийняли добре. Частину хлопців ми вже знали. Умови проживання тут чудові, умови для тренувань - теж. Готуємося до сезону. - додав його брат Станіслав Шарай.
Владислав Шарай народився 25 травня 1997 року у Ромнах Сумської області. Зріст - 175 см. Вага - 69 кг. Півзахисник. Вихованець ромнівської ДЮСШ. Попередні клуби: Олімпік (Донецьк), Авангард (Краматорськ), Суми, Альянс (Липова Долина), Інгулець (Петрове).
- Зідзвонилися з Юрієм Миколайовичем, поговорили. Нам дуже сподобався варіант продовження кар‘єри у Вересі. Одразу приїхали сюди. - сказав інформаційній службі народного клубу Владислав Шарай.
![](/media/img/650/2022/07/202207091275.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207091953.jpg)