![](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022090316165963.jpeg)
Пропустивши на 47-ій хвилині у кожному з таймів, рівненський "Верес" поступився "Дніпру-1" у 3-му турі УПЛ. Це перша поразка рівнян у цьому сезоні.
Дніпро-1 - Верес - 2:0 (1:0)
3 вересня 2022 року, Ужгород, стадіон Авангард, без глядачів
Дніпро-1: Валеф, Бузанелло (Назаренко, 78), Сваток, Сарапій, Адамюк, Амаш (Горбунов, 67), Піхальонок (І.Когут, 67), Бабенко, Гуцуляк (Танчик, 55), Громов (Рубчинський, 55), Довбик.
Запасні: Рибак, Юрчук, Кінарейкін, Логінов, Кононов.
Головний тренер: Олександр Кучер.
Верес: Б.Когут, Гагун, Мирошник, Вовченко, Є.Пасіч (Квасний, 7), Кльоц, Кучеров (Курко, 76), Дахновський (В.Шарай, 62), Лебеденко (С.Шарай, 62), Г.Пасіч, Сергійчук (М.Шестаков, 46).
Запасні: Ющишин, Гайдучик, Поворознюк, Коркодим.
Головний тренер: Юрій Вірт.
Голи: Амаш (45+2), Адамюк (47).
Попередження: Адамюк (3), Гуцуляк (26), Бабенко (49) - Кльоц (48), Г.Пасіч (89).
Поєдинок Дніпра-1 і Вереса мав статус одного із центральних у турі. Обидві команди досі не втрачали очок на старті сезону.
Верес у стартових двох турах обіграв Чорноморець - 1:0 і Ворсклу - 2:1. А Дніпро-1 переміг Динамо - 3:0.
Вже в дебюті звітного поєдинку сталася подія, яка могла б суттєво вплинути на його підсумок. Володимир Адамюк дуже грубо зіграв в атаці проти Євгена Пасіча - ногою в голову.
Але арбітр Олександр Дердо лише показав захиснику Дніпра-1 лише жовту картку.
Перший гольовий момент у грі стався на екваторі першого тайму. Богдан Когут двічі врятував команду після ударів з близької відстані від Артема Довбика.
Менш, ніж за десять хвилин номінальні господарі мали ще кращу нагоду. Едуард Сарапій з десяти метрів розстрілював наші ворота - влучив у стійку. Добивання від Олександра Сватка було дуже неточним.
Верес відповідав напівмоментами. Дмитро Кльоц виконав гостру передачу на лінію воротарського - Макс Валеф зіграв надійно.
Потім Артем Громов виграв боротьбу в Романа Мірошника і безперешкодно розстрілював ворота рівнян - невлучно. Гравець Дніпра-1 у цьому епізоді дивом не влучив у рамку.
А вже у доданий до часу першого тайму час Дніпро-1 забив. Олексій Гуцуляк на швидкості оббіг Богдана Когута і віддав на вільного партнера у центр. Перший удар Яніса Амаша заблокував Дмитро Кльоц. Але з другої спроби легіонер дніпрян пробив точно - 1:0.
У перерві Юрій Вірт кинув у бій Михайла Шестакова, сподіваючись, що нападник, як і у грі з Ворсклою, зуміє перевернути хід поєдинку.
Але майже одразу Верес пропустив вдруге. Володимир Адамюк, який міг би бути вилученим ще на старті гри, ударом головою замкнув верхову передачу партнера після розіграшу штрафного - 2:0.
Після цього гра дещо заспокоїлася. Рівняни, незважаючи на зусилля, створити серйозних шансів для взяття воріт Макса Валефа не зуміли. Оборонці Дніпра-1 раз-по-раз ловили Михайла Шестакова в офсайдну пастку.
Дніпряни ж могли забити ще. Дві супернагоди змарнував Артем Довбик. Спершу його удар з близької відстані потягнув Богдан Когут.
Потому нападник Дніпра-1 уникнув офсайду, обіграв Богдана Когута, але пробив у Семена Вовченка, який на лінії воріт страхував голкіпера.
Верес зазнає першої поразки у новому сезоні.