Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненського підприємця нагородили відзнакою "Золоте серце"

Рівненського підприємця Олександра Гребенюка нагородили відзнакою президента "Золоте серце". 

Про це повдіомляє Рівненська ОВА. 

Нагороду дають за вагомий особистий внесок у надання волонтерської допомоги та розвиток волонтерського руху, зокрема під час здійснення заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України та подолання її наслідків.

Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський.

Олександр Гребенюк є волонтером, директором благодійної організації «Благодійний фонд «Неможливого не буває».

Він допомагає українським військовим із 2014 року. Зокрема, чоловік ввозив і розмитнював автомобілі (позашляховики, медичний транспорт) як гуманітарну допомогу, які потім передавав на передову.

З березня цього року Олександр Гребенюк очолює Рівненську евакуаційну бригаду Військово-цивільного співробітництва «На Щиті», яка повертає додому тіла полеглих на війні українських воїнів.

Також він є соціальним працівником КЗ «Будинку ветеранів» Рівненської міської ради, де за його участі придбано 5 антидронових гармат, а з 2014 року в зону бойових дій доставлено майже 1000 автомобілів.

Крім того, Олександр Гребенюк розвиває козацький рух на Рівненщині, працюючи з молоддю в напрямку національно-патріотичного виховання. Співзасновник та директор фестивалів «Курган Леля», «Покровський вітер», «Сонцестій».

Відзнаку «Золоте серце» запроваджено цьогоріч. Вперше її отримали представники 50 волонтерських організацій.

Читати також