![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024013015352954.jpg)
ТОВ "Рівнетеплоенерго" з 1 лютого вводить новий довідковий телефон.
Про це повідомляють у пресслужбі компанії.
Як зазначається, це робиться для покращення комунікації між підприємством та споживачами.
Тому для з’ясування питаннь щодо нарахування та сплати за отримані послуги з постачання теплової енергії та ГВП, а також запису на опломбування, розпломбування лічильників гарячої води та складання акту обстеження рівняни можуть звертатися за телефонами довідкової служби:
- 067-361-20-88,
- 063-533-07-05,
- 62-06-50.