![Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2020/02/na-rivnenshchini-telefonni-shakhrai-vimanili-ponad20181130_5985.jpg)
У "Рівнетеплоенерго" повідомили, що останнім часом спостерігають звернення до товариства з приводу навідування до помешкань нібито їх представників .
"Двоє чоловіків, які так себе називають, відмовляються показувати посвідчення і після цієї вимоги ідуть геть. Повідомлення надходять здебільшого з районів Фабричної-Льонокомбінатівської та Буковинської. Однак, не виключені й інші райони міста. Звертаємо вашу увагу, що справжні представники ТОВ "Рівнетеплоенерго" завжди показують посвідчення та повідомляють конкретну мету візиту. Просимо вас бути пильними, обов'язково перевіряти наявність посвідчень, а в разі підозри у вчиненні шахрайських дій - викликати поліцію", - застерагіють в "Рівнетеплоенерго".