Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Рівнян запрошують на презентацію опитування про те, чи довіряють українці банкам

фото ілюстративне

Наскільки українці довіряють банкам і що з цим робити: анонс презентації опитування

Що знають українці про діючу систему гарантування вкладів? Чи зберігають свої кошти в банках, на що зважають при виборі банку? Яку суму вважають достатньою для відшкодування вкладникам банків?

На ці та інші питання можна отримати відповідь 7 червня у Києві під час презентації та обговорення результатів опитування «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів – 2017».

Організатори заходу Український освітній центр реформ та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб запрошують до участі і рівненських журналістів.

Дорога в обидва боки оплачується. Захід триватиме з 10.30 до 13.00.

Дослідження провели на замовлення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Трансформація фінансового сектору» у грудні 2017 року.

Участь у заході візьмуть:

 • Представник Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) – TBC,
 • Костянтин Ворушилін, директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО),
 • Ігор Прийма, Голова адміністративної ради ФГВФО,
 • Андрій Оленчик, заступник директора-розпорядника ФГВФО,
 • Катерина Загривенко, представник компанії InMind, що проводила опитування,
 • Тамара Смовженко, д.е.н., професор, консультант Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»,
 • Руслан Демчак, заступник Голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності, Верховна Рада України,
 • Михайло Відякін, директор Департаменту стратегії та реформування Національного банку України, член адміністративної ради ФГВФО,
 • Юрій Гелетій, директор департаменту фінансової політики Міністерства фінансів України, член адміністративної ФГВФО,
 • Роман Шпек, Голова Ради Незалежної асоціації банків України,
 • Володимир Посполітак, завідувач кафедри гуманітарного розвитку, к.ю.н., доцент. Голова третейського суду СРО «ПАРД», член Експертної ради ФГВФО,
 • Роман Бадаліс, адвокат, член ГО «СПІЛКА ВКЛАДНИКІВ АТ «ДЕЛЬТА БАНК»,
 • Представники банків-учасників ФГВФО.

Комплексне загальнонаціональне репрезентативне опитування «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів – 2017» було проведене у грудні 2017 року.

Загалом було опитано 2006 українців віком від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна структурі генеральної сукупності за розміром населеного пункту та географією, розмір теоретичної похибки не перевищує 2,2%.

Для участі в заході слід зареєструватися у виконавчої директорки ГО «Рівненський прес-клуб» Антоніни Торбіч одним із таких способів:

Вкажіть своє ім'я та прізвище, назву ЗМІ та контактний номер телефону.

Зареєструватися слід до 15.00 06 червня.

Читати також

29.11.2021 Рівненщина втратила ознаки "червоної" карантинної зони - МОЗ

Рівненщина та ще кілька областей вже не мають показників "червоної" зони епіденебезпеки, хоча все ще входять у цю зону. Мова йде про Київ, Луганщину, Львівщину, Одещину, Рівненщину та Херсонщину. У цих регіонах прийшли до норми показники завантаженості ліжок, рівня госпіталізацій, рівня захворюваності та коефіцієнта вивлення випадків інфікування. З такими показниками регіони можуть перевести у "жовту" зону. Нагадаємо, ще десять днів тому на Рівненщині були погані показники з рівня госпіталізацій. коефіцієнта виявлення випадків інфікування та завантаженості ліжок.