Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівнянам пояснили, як користуватися Електронним кабінетом платника податків

Платники податків мають можливість переглянути раніше подану звітність в Електронному кабінеті

Меню «Перегляд поданої звітності» надає користувачу Електронного кабінету можливість перегляду раніше поданої податкової, пенсійної та статистичної звітності до ДФС незалежно від способу її подання, включаючи звіти, подані на паперових носіях до центрів обслуговування платників податків. За замовчуванням користувач отримує перелік всіх звітів, поданих у відповідному звітному періоді. Звітний період (місяць, квартал чи рік) визначається двома параметрами – роком та місяцем.

Наприклад, період «Рік» 2017 «період» грудень означає, що для перегляду і створення доступна місячна звітність за грудень 2017 року, квартальна за 4-й квартал 2017 року і річна за 2017 рік. Змінивши період на «Рік» 2018 «період» січень користувач отримує можливість створювати і переглядати звітність за січень 2018 року.

Користувачу доступні всі типи звітів. Для зручності верхня панель навігації у вікні «Перегляд поданої звітності» дозволяє обмежити звітність за типами:

J01 Прибуток;

J02 ПДВ та Акцизний збір;

J03 Місцеві платежі;

J05 Інші платежі;

J06 Ресурсні платежі;

J07 Валютні платежі;

J08 Рентні платежі;

J11 Регіональні звіти;

J13 Запити та довідки;

J30 Єдиний внесок на загальнообов’язкове соціальне страхування;

S01 Фінансова звітність;

S02 Фінансова звітність (довідки);

S03 Фінансова звітність (запити).

Примітка: для перегляду переліку всіх типів звітів, поданих за рік, оберіть відповідний рік та значення «Всі» у фільтрі вибору місця. Перегляд конкретного звіту здійснюється подвійним кліком лівої кнопки миші, формується pdf-файл звіту зі всіма додатками.

Довідково: Електронний кабінет – це інформаційно-телекомунікаційна система, створена для забезпечення реалізації платниками податків та державними органами своїх прав та обов’язків, визначених Податковим Кодексом України, в електронному вигляді. Офіційна сторінка електронного кабінету https://cabinet.sfs.gov.ua За цим посиланням користувачі електронного кабінету отримують доступ до порталу, робота з яким здійснюється через мережу Internet та не вимагає використання чи встановлення будь-якого додаткового програмного забезпечення.

За інформацією ГУ ДФС у Рівненській області

Читати також