Оголошується набір кандидатів для проходження профільного стажування на підприємствах Німеччини у 2020 році.
Презентація стипендіальної програми відбудеться 16 квітня 2019 року о 10.00 год. у конференц-залі університету (вул. Соборна, 11/162, головний корпус). Модератор – Андрій Гончарук, координатор проекту. Тема презентації/тренінгу - «Участь у міжнародних проектах: чого очікують від українських студентів німецькі роботодавці»? Цільова аудиторія – студенти старших курсів (закінчений четвертий семестр на момент початку стажування – 1 лютого), випускники та аспіранти (до 30 років) із знанням англійської і/або німецької мови. Наявність мовного сертифікату не є передумовою для участі.
Участь у програмі – безкоштовна. Проект фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ) та приймаючими підприємствами. Всі видатки стипендіатів покриваються. Торгово-Промислова палата України є офіційним партнером та одним з виконавців проекту.
Програма пропонує активним і мотивованим студентам унікальну можливість пройти профільне стажування і отримати практичний досвід у провідних підприємствах Німеччини. Серед них є як відомі світові компанії – лідери у своїй галузі, так і маловідомі широкому загалу представники малого та середнього бізнесу. До учасників проекту також належать деякі дослідницькі інститути, що надають місця аспірантам і студентам, які пов’язують своє майбутнє з науковою діяльністю.
Стажування розпочинається щороку з 1 лютого і триває від трьох до п’яти місяців.
Подати заявку можуть випускники або студенти, які на момент стажування мають щонайменше два закінчених курси за такими напрямами:
-
управління відходами та утилізація,
-
зелена економіка та навколишнє середовище,
-
енергетика та ВДЕ,
-
цивільне та промислове будівництво,
-
гірничодобувна промисловість,
-
гео- та електротехніка,
-
мехатроніка,
-
машинобудування,
-
економіка,
-
комерційна діяльність,
-
банківська справа,
-
фінанси та страхування,
-
хімія та фармакологія,
-
комп’ютерні науки,
-
дизайн та архітектура,
-
право,
-
комунікація та ЗМІ,
-
географія, сільське господарство, с/г техніка та менеджмент,
-
політологія, соціологія,
-
транспорт та логістика тощо.
Вікове обмеження для стипендіатів – 30 років. Заявник має володіти англійською і/або німецькою мовою. Наявність мовного сертифікату не є необхідною умовою.
Більше інформації ви зможете отримати за цим посиланням.
Заявки подаються з 01.05 до 15.06.2019 на електронну адресу: [email protected]
КОНТАКТИ:
Андрій Гончарук (координатор проекту, ТПП України), [email protected], тел.: +38 044 584 28 29
Berthold Volberg (senior project manager, GIZ GmbH), [email protected], tel.: +49 211 86 89 184