Рівне Медіа

Рівняни можуть зареєструватись на онлайн-марафон із реструктуризації боргів

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Представників юридичної спільноти, керівників та власників підприємств, а також усіх охочих запрошують на онлайн конференцію "Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020". Його організовує громадська рада при Міністерстві юстиції України, старт – 24-28 лютого.

Увесь курс марафону поділений на блоки: державна політика з питань банкрутства, основні новели кодексу з процедур банкрутства, банкрутсто юридичних та фізичних осіб.

Під час онлайн-марафону учасники дізнаються, як на підставі закону провести реструктуризацію власних боргів, в тому рахунку перед банками та мікрофінансовими установами, а керівники та власники підприємств ознайомляться з новим Кодексом України з процедур банкрутства субсидіарної відповідальності перед кредиторами, новими особливостями процедур банкрутства та розширенням прав арбітражних керуючих і кредиторів у процедурах фінансової реструктуризації та банкрутства підприємств.

Інформація щодо спікерів, змісту програми Всеукраїнського онлайн-марафону та реєстраційної форми для участі у заході оприлюднена на сайті конференції за посиланням.

Читати також