Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівняни сплатили майже 19 млн гривень екологічного податку

фото ілюстративне

На відновлення екології  краю суб‘єкти господарювання Рівненщини сплатили майже 19 мільйонів гривень

За десять місяців 2018 року платники податків Рівненщини перерахували до бюджету 18,9  млн. грн. екологічного податку. З цієї суми 55 відсотків, або 10,4 млн. грн. було зараховано до спеціального фонду місцевих бюджетів. Решта 8,5 млн. грн. – до загального фонду Державного бюджету України.

На сьогодні у територіальних органах фіскальної служби регіону зареєстровано понад три тисячі юридичних та фізичних осіб - платників екологічного податку, котрі здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, розміщують відходи у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах.

«Екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист оточуючого середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів. Саме тому закликаємо платників екологічного податку вчасно та в повному обсязі забезпечувати сплату податку», - зазначив начальник ГУ ДФС у Рівненській області  Дмитро Зайцев.

За інформацією ГУ ДФС У Рівненській області

Читати також