Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівняни тепер можуть купувати квитки на баскетбольні матчі онлайн

https://www.bcrivne.com

Баскетбольний клуб “Рівне” намагається йти в ногу з сучасними технологіями та прогресом, і робити все можливе, щоб уболівальникам було максимально зручно відвідувати наші матчі. Тому, ми з гордістю повідомляємо, про черговий важлий крок у своєму становленні та розвитку. Зроблений він перш за все для наших постійних уболівальників. Якщо Ви цінуєте свій час та комфорт, відтепер Вам не потрібно заздалегідь приходити до спортзалу та стояти в черзі, щоб купити квиток на своє улюблене місце. Тепер це все можна зробити за допомогою інтернету та комп’ютера, або просто гаджета.

Відтепер квитки на всі матчі чоловічої та жіночої команди БК “Рівне” можна придбати онлайн не виходячи з дому. Особливо зараз це буде дуже актуальним, адже в команд почалися надвідповідальні матчі з достойними та сильними суперниками, а значить, і баскетбол у нас буде найвищого гатунку, і ми очікуємо аншлаги у нашому спорткомплексі. Тож, не зволікайте, вже зараз Ви можете придбати квитки на найближчі ігри нашої чоловічої команди. Нагадаємо, що цієї суботи 13 квітня о 17:00 та неділі 14 квітня о 12:00 у Спорткомплексі “ДЮСШ-4” черговий баскетбольний вікенд найвищого гатунку. У фінальній частині Чемпіонату України серед команд Вищої ліги БК “Рівне” приймає БК “Кривий Ріг”.

УВАГА

 Важливі деталі. Перше: Онлайн-продаж квитків закінчуватиметься за ТРИ години до початку матчу. Друге: Вам необіхдно роздрукувати електронний квиток і пред’явити його ЛИШЕ НА ВХОДІ для контролю (обмінювати в касі на класичний квиток не потрібно). 

Посилання на купівлю квитків онлайн Ви можете знайти на нашому сайті

 

або просто натиснути на цю кнопку:

Купити квитки онлайн

МИ Є РІВНЕ
УСІ НА БАСКЕТБОЛ

Чемпіонат України. Чоловіки. Вища ліга
 Баскетбольний клуб “Рівне” – БК “Кривий Ріг”
 БК “Рівне” – БК “Кривий Ріг”
 13 квітня (субота)
 Спорткомплекс Дюсш #4
17:00
 https://youtu.be/hOyTNUK9Xvo
КУПИТИ КВИТКИ ОНЛАЙН
 https://rv.kontramarka.ua/uk/sport-basketbol 

Чемпіонат України. Чоловіки. Вища ліга
 Баскетбольний клуб “Рівне” – БК “Кривий Ріг”
 БК “Рівне” – БК “Кривий Ріг”
 14 квітня (неділя)
 Спорткомплекс Дюсш #4
12:00
 https://youtu.be/Uf8BidvuZFc
КУПИТИ КВИТКИ ОНЛАЙН
 https://rv.kontramarka.ua/uk/sport-basketbol 

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.