Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівняни вийшли на безстрокову акцію протесту проти встановлення однопартійної диктатури

Представники політичної партії «Рівне Разом» розпочали безстрокову акцію протесту проти однопартійної диктатури. Зокрема, проти свавілля чиновників, які тиснуть на Рівненську міську територіальну виборчу комісію. Про це заявила голова міської організації політичної партії «Рівне Разом» Світлана Марчук.

«Ми, представники політичної партії «Рівне Разом», оголошуємо про початок безстрокової акції протесту проти свавілля представників чинної влади, які перешкоджають у реєстрації кандидатів від нашої партії на місцевих виборах. Нами зафіксовані спроби тиску та відвертого залякування членів територіальної виборчої комісї з боку провладних народних депутатів та чиновників», - йдеться у заяві.

Рівнян закликають прийти і підтримати своїми підписами протест за чесні вибори. Намети будуть біля територіальної виборчої дільниці та біля Рівненської обласної державної адміністрації. Таким кроком «Рівне Разом» хочуть привернути увагу жителів міста та правоохоронців і зупинити порушення чинного законодавства.

«На такий крок ми наважились після того, як представники та народні депутати пропрезидентської політичної сили «Слуга народу» впродовж двох днів намагалися вплинути на Рівненську міську ТВК, щоб не дати можливості зареєструвати списки наших кандидатів до Рівненської міської ради, ми вирішили», - пояснила голова міської парторганізації Світлана Марчук.

Заява

Політичної партії «Рівне Разом»

Про початок безстрокової акції протесту проти тиску на Рівненську міську ТВК

«Ми, представники політичної партії “Рівне Разом”, оголошуємо про початок безстрокової акції протесту проти свавілля представників чинної влади, які перешкоджають у реєстрації кандидатів від нашої партії на місцевих виборах. Нами зафіксовані спроби тиску та відвертого залякування членів територіальної виборчої комісії з боку провладних народних депутатів та чиновників. Таким чином, вважаємо за необхідне негайно розпочати безстрокову акцію протесту, метою якої є привернути увагу громадськості та правоохоронних органів до протиправних дій і припинити їх.

Політична партія «Рівне Разом» закликає рівнян не залишатись байдужими та підтримати нашу боротьбу за права містян. Намети протестувальників буде встановлено перед Рівненською обласною державної адміністрацією та перед Рівненською територіальною виборчою комісією. Прийдіть і поставте свій підпис за чесні вибори і проти встановлення однопартійної  диктатури! Ми прийняли рішення звернутись до рівнян після того, як представники та народні депутати пропрезидентської політичної сили «Слуга народу» впродовж двох днів намагалися вплинути на Рівненську міську ТВК та не дати можливості зареєструвати списки наших кандидатів до Рівненської міської ради.

Тож, звертаючись до Вас, рівняни, до кожного, хто любить своє місто, закликаємо підтримати наш протест і долучитися до цієї акції своїми підписами. Разом зможемо відстояти наше право вільно і демократично обирати владу. Разом скажемо «НІ - тиску, підкупу та політичній корупції! РІВНЕ РАЗОМ!».

Читати також