![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052110463689.png)
Рівнянину загрожує до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна за збут наркотиків і психотропів в особливо великих розмірах.
Про це повідомили в пресслужбі Рівненської обласної прокуратури.
Молодику повідомили про нову підозру в незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту й незаконному збуті особливо небезпечних наркотичних засобів і психотропних речовин, учинених повторно та в особливо великих розмірах, а також у використанні коштів, здобутих від незаконного обігу заборонених речовин, для продовження діяльності (ч. 1, ч. 2, ч. 3, ст. 307, ч. 1 ст. 306 КК України).
За даними слідства, наркобізнесом займався 21-річний чоловік, який купував і перепродував амфетамін. Правоохоронці встановили, що підозрюваний у себе вдома облаштував «фасувальний цех», а збував заборонені речовини по всій Україні через поштомати служби доставки.
Зловмисника затримали в кінці березня цього року безпосередньо після того, як він розклав товар у комірки поштоматів.
Окрім цього, удома в підозрюваного виявили й вилучили заборонені в обігу амфетамін, броламфетамін та 4-ММС в особливо великих розмірах, а також канабіс, які молодик зберігав для подальшого збуту на території країни.
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.
Наразі тривають слідчі та процесуальні дії, установлюють усі обставини вчинення злочинів, призначені необхідні експертизи. Досудове розслідування здійснює Рівненське РУП ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу УБН ГУНП в області.
Санкція статей передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років із конфіскацією майна.
![](/media/img/650/2024/05/202405212528.png)