![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060513518359.jpg)
Житель Рівного викликав патрульних, бо знайшов на вулиці бомбу.
Про це повідомляють у пресслужбі патрульної поліції області.
Так, учора, близько 19-ї вечора, патрульні отримали повідомлення про те, що біля дитсадка на дорозі лежить предмет, схожий на бомбу, а поруч граються діти.
Коли ж інспектори приїхали на місце події, то заявник продемонстрував їм … кришку від консервної банки та сказав, що це і є бомба, яка може у будь-який момент вибухнути.
Поліцейські провели із 59-річним "жартівником" профілактичну бесіду і винесли на нього постанову за ст. 183 (Здійснення завідомо неправдивого виклику) КУпАП.
Сума штрафу варіюється від 850 до 3400 грн.
![](/media/img/650/2024/06/202406054391.jpg)