Рівне Медіа

Рівнянка перемогла на конкурсі малюнків на тему охорони праці

фото ілюстративне

Управління Держпраці у Рівненській області вітає Анну Зайдель з перемогою у Всеукраїнському конкурсі малюнка "Охорона праці очима дітей"!

Рівненщина знову має перемогу. Третій рік поспіль учні з Рівненської області займають призові місця у Всекраїнському конкурсі дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей”. Цього року у числі переможців – Анна Зайдель, учениця КЗ "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ст.» Рівненської обласної ради. З малюнком «Життя – найвища цінність. Бережіть його!» вона зайняла ІІІ місце у віковій групі 15-18 років.

Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2019», який організували Державна служба України з питань праці та журнал «Охорона праці», завершився у Києві. Конкурс проводиться уже восьмий рік до Міжнародного Дня охорони праці, який відзначають 28 квітня.

Переможців фіналу визначало журі, до складу якого увійшли представники Міністерства культури України, Держпраці України, Федерації профспілок України, Печерської, Подільської, Голосіївської РДА в м. Києві. У складі журі був і член Національної спілки художників України, заслужений художник України Йосип Осташинський.

Журі оцінило понад 200 малюнків – на них діти з усієї України творчо виразили власне бачення ризиків і небезпек на виробництві та в побуті, передали свою турботу про безпеку праці батьків.

На першому відбірковому етапі конкурсу регіональні журі, які були створені в теруправліннях Держпраці, обирали найкращі з-понад 10 тисяч дитячих робіт.

Переможцями конкурсу «Охорона праці очима дітей – 2019» стали:

Перша вікова група (від 6 до 10 років)

І місце – Михаіл Колєсніков (м. Харків)

ІІ місце – Поліна Рябушева (м. Маріуполь Донецької обл.)

ІІІ місце – Євгенія Недюха (смт Семенівка Полтавської обл.)

Друга вікова група (від 11 до 14 років)

І місце – Софія Гурідова (м. Вугледар Донецької обл.)

ІІ місце – Віктор Мартинюк (м. Кременець Тернопільської обл.)

ІІІ місце – Катерина Куркубет (с. Великі Бубни Сумської обл.)

Третя вікова група (від 15 до 18 років)

І місце – Владислав Бессонов (м. Маріуполь Донецької обл.)

ІІ місце – Олеся Шалагіна (смт Олександрівка Кіровоградської обл.)

ІІІ місце – Анна Зайдель (с. Дядьковичі Рівненської обл.)

Нагородження переможців відбудеться 26 квітня у Києві.
Незважаючи на «дорослість» теми, конкурс здобув популярність і любов дітей. Щороку десятки тисяч школярів і студентів коледжів долучаються до участі в ньому – це свідчить про те, що діти розуміють важливість безпечної поведінки на виробництві і в побуті.

P.S. До редакції журналу надійшло багато робіт, гідних нагороди. Тому прийнято рішення представити їх на суд народного журі. Обрати найкращий малюнок зможе кожен відвідувач сторінки журналу «Охорона праці» у Фейсбуці. Малюнки також розміщені на сторінці Управління Держпраці у Рівненській області. Запрошуємо всіх охочих розміщувати відгуки про дитячі роботи.

Переможці отримають призи глядацьких симпатій.

Читати також