Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівнянка презентуватиме унікальну виставку крапкової графіки

https://ritm.tv

У Рівному 14 березня у виставковій залі МБК відбудеться презентація унікальної виставки відомої художниці Олени Сєргєєвої.

«Запрошую усіх бажаючих на мою четверту виставку крапкової графіки "Крапкологія:". Під час відкриття серед гостей будуть розігруватися мої оригінальні роботи та горнятка з моїми малюнками», - анонсувала авторка.

Нагадаємо, Олена Сєргєєва - рівненська крапкарка, художниця-графік, яка працює в унікальній техніці. Її роботи складаються  із тисячі крапочок. А кожна крапка — це нова історія. Адже, як каже Олена, крапка це — Початок. Варто її поставити - і все закінчиться, варто її поставити - і все розпочнеться знову!

Мисткиня займається крапковою графікою більше 30-ти років і має в доробку більше 500 робіт, за плечима чимало виставок, ілюстровані видання. 

Початок заходу о 16:00 год.

Читати також

06.07.2022 Завдав збитків на 43 мільйони: на Рівненщині підприємця підозрюють у незаконному видобутку базальту

Керівник підрприємства організував незаконний видобуток понад 10 тисяч кубометрів каміння базальту в Берестовецькому родовищі на території Головинської громади. Крім того, слідством встановлено, що майже всю незаконну видобуту сировину підприємець встиг реалізувати. Таким чином, згідно з висновком експерта, він завдав державі збитків на понад 43 019 968 гривень. Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу підозрюваному.