Рівне Медіа

Рівнянка просить придбати мобільні телефони для міської дитячої стоматологічної поліклініки

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Оксана Гавриш звернулась до міської влади із петицією, в якій пропонує придбати для реєстратури Рівненської міської дитячої стоматологічної поліклініки мобільні телефони. Жінка пояснює, що коли два роки тому для всіх поліклінік міста закуповували мобільні телефони, ця установа їх чомусь не отримала.

«Коли на вимогу рівнян у 2017 році реєстратури рівненських поліклінік отримали мобільні телефони для прийому дзвінків від пацієнтів (на це з міського бюджету було виділено 42 тис.грн), про дитячу стоматологічну поліклініку чомусь забули. Тим часом вона у місті - єдина державна установа такого профілю, а має лише ОДИН контактний телефон застарілого (стаціонарного) способу зв'язку. Це не відповідає ні запитам громадян, які давно масово відмовилися від стаціонарних телефонів, ні поняттям про сучасний медичний сервіс.

Мобільні телефони в реєстратурі медичної установи полегшують доступ до інформації та отримання медичних послуг пацієнтам, дозволяють їм швидко додзвонитися без нервування, а персонал може оперативно і якісно виконувати свою роботу. Якщо ж брати до уваги саме стоматологічну поліклініку, то через один застарілий телефон пацієнти не можуть замовити талончик до лікаря в потрібний день, оскільки лінія постійно зайнята. А коли нарешті можна додзвонитися, то талонів уже немає. Таке може тривати кілька днів поспіль. Ситуація стабільно дражлива як під час канікул, так і в період навчального року.

Тому прошу розглянути можливість забезпечення реєстратури Рівненської міської дитячої стоматполіклініки хоча б одним мобільним телефоном та пакетом оплаченого мобільного зв'язку, щоб комунікація між пацієнтами і закладом відповідала сучасним стандартам медичного сервісу», - зазначає авторка.

Збір підписів триватиме до 5 жовтня, підтримати петицію можна тут.

 

 

Читати також