Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Різдвяне Диво" для Дани Прадунець: у Рівному збиратимуть кошти на лікування дівчинки

Неповторна казка для дітлахів та дорослих чекає цьогоріч у ЖК «На Щасливому». Уже найближчими днями тут запрацює унікальна резиденція Святого Миколая. Та головне, що розваги у святковому містечку можуть здійснити справжнє диво для маленької Данусі – можливість жити.

Атракції під єдиною назвою «Різдвяне диво» запрацюють на території ЖК «На Щасливому» вже 12 грудня. На дітлахів та дорослих чекають атракціони луна-парку, яскраві та солодкі смаколики і цікава розважальна програма. А ще кожен малюк може побувати в гостях у захисника всіх діточок – Святого Миколая. Чудотворець та його помічники розкажуть чимало історій, обов’язково розпитають про хороші справи, а ще залюбки сфотографуються з кожним. Чемні хлопчики та дівчатка отримають від Миколая подарунки.

Та, на жаль, не всі дітлахи можуть повноцінно радіти зимовим святам. Маленька Дануся Прадунець бореться з рідкісним нервово-м'язовим захворюванням. Ціна її життя вимірюється 2 мільйонами доларів, які батьки збирають за допомогою небайдужих.

Святкування у ЖК «На Щасливому» - це благодійна ініціатива Романа Куриса. Він переконаний: спільними зусиллями нам вдасться створити справжнє диво для Данусі.

"Усі розваги новорічного містечка будуть абсолютно безкоштовними, у тому числі Резиденція Миколая. Вірю, що кожна дитина повинна відчути справжній дух свята і казки. А ми, дорослі, можемо у цьому допомогти," - розповів Роман Курис.


Для цього потрібно небагато: завітати на свято й відсканувати QR-код.

"Таким чином усі разом ми зробимо добру справу – допоможемо зібрати 2,05 мільйони долларів для купівлі найдорожчого лікарського препарату в світі — Золгенсма. Саме ці ліки так потрібні маленькій Данусі. Вірю, що вже наступного року цілком здорова дівчинка та її батьки долучаться до наших святкувань," - підкреслив Роман Курис.

Над резиденцією Святого Миколая цьогоріч працювало чимало чарівників – усі вони справжні професіонали своєї справи. Тому цього року і ви, і ваші дітки будете у захваті від цієї казкової пригоди.

Для того аби потрапити у гості до Миколая необхідно заздалегідь зареєструватись за номером телефону: 097 07 07 887, також батьки повинні подбати про подарунки для дітей.

Організатори наголошують на дотриманні карантинних вимог.

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.