Різновиди та особливості вибору пневматичних рушниць

Пневматична зброя дуже популярна у нашій державі. Придбати її можна без документів та певних дозволів. При цьому, вона показує не погані показники в стрільбі, що дозволяють використовувати її для навчання, тренувань та хобі. Пневматична рушниця – гарне придбання. Особливо, якщо ви полюбляєте стріляти в тирі або на стрільбищі. Як обрати відповідний варіант?

Головне – механізм

Пневматичний механізм визначає зручність використання, точність, потужність, купчастість стрільби. У продажу можна знайти гвинтівки з наступними варіантами пневматичних механізмів:

  • пружинно-поршневі;

  • балонні;

  • PCP.

Кожен із них має свої переваги та недоліки. Зокрема, балонні гвинтівки найпростіші в використанні, але зазвичай мають низьку потужність. Крім того, постійно потрібно купувати додаткові балони, що накладає певні фінансові витрати.

Пружинно-поршневі найнадійніші. Проте потребують певних зусиль при взведенні. Частково проблему вирішує під стовбурний важіль взводу.

PCP – найсучасніший пневматичний комфорт. З гвинтівкою легко поводитися. Купчастість висока. Головне – не забувати заправляти балон з вуглецем. При зниженні тиску потужність пострілу сильно знижується.

Зовнішній вигляд має значення

Зброя повинна вам подобатись. Якісні матеріали корпуса, держака та стволу, ексклюзивний декор – все це буде позитивно впливати на показниках стрільби. Велике значення мають габарити гвинтівки. Правильно підібрана довжина стовбура та загальні параметри – запорука комфорту експлуатації.

Дуже важливий приціл. Цілик з мушкою – класичний стандартний варіант. Проте якісна оптика має стати приємним бонусом. Обирайте гвинтівки, що мають кріплення «ластівчин хвіст». На такі легко закріплюється якісна оптика. До речі, купити й оптичні приціли, і безпосередньо гвинтівки можна в інтернет-магазині One-Click. У продажу вироби від перевірених виробників за доступними цінами.

Обирайте гвинтівку уважно. Не нехтуйте правилами безпеки. Користуйтеся з задоволенням.