Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Родичі загиблого 22-річного "Музиканта" з Рівненщини виконали його останнє бажання (ВІДЕО)

Мужній штурмовик Олександр Рицький, який поліг у віці 22 років, захоплювався музикою та мріяв грати у військовому оркестрі. Захисник був родом з Рівненщини та поліг під час обстрілу біля Бахмуту.

Як повідомляє ТСН, останнім бажанням воїна з позивним "Музикант" було, щоб на прощанні з ним грала його улюблена пісня. І родичі виконали його.

Йдеться про пісню гурту "Тартак" - "Мене вже немає".

Його побратими кажуть, що в просуваннях на Бахмутському напрямку є велика заслуга Олександра.

- Мінометний снаряд попав прямо в будинок. В край будинку, в дах, де він сидів, - розповідає про загибель товариша боєць ЗСУ на ім’я Василь.

Сашка у його рідних Бистричах знали ледь не всі. Під час останнього приїзду додому він дякував односельцям за збір на його авто.

- Він був дуже такою позитивною, спокійною, гарною дитиною, -  пригадує свого учня заступниця директора Бистрицького ліцею Лариса Боровець.

Ще навчаючись у школі, він обожнював музику. Тож після 9 класу пішов у музичне училище. Вчителі гадали, що повернеться до школи, в оркестр. Але натомість 19-річний Олександр підписав контракт із ЗСУ.

- Там дуже така смішна історія була: він мав попасти в оркестр, а попав у штурмову роту, - пригадував його товариш Василь.

З позивним “Музикант” Олександр Рицький став взірцевим командиром.

- Зібрати людей, підготувати людей, довести їм завдання та повести у бій - він з цим усім справлявся, люди тягнулися, йшли за ним, - пригадував боєць ЗСУ на ім’я Віталій.

За його словами, Сашко вірив, що скоро буде перемога, вірив в український народ. І жодного дня, кажуть побратими, не минало без його жартів і насмішок з російської пропаганди.

Сестра Олександра Віта Луцик каже, що він завжди був на позитиві, його неможливо було побачити сумним.

Рідним він ніколи не розповідав про війну і не згадував про високі нагороди, які отримував — “За мужність” та “За взірцевість у військовій службі””.

Загибель Олександра – це надважка втрата для усієї 80-ї бригади, каже його командир.

- Він був справжній воїн, справжній патріот своєї країни, справжній друг. Він завжди був першим і назавжди з нами, - говорить він.

Читати також

24.09.2023 У Костополі на знак пам`яті про загиблого воїна облаштували спортивний майданчик

Відтепер діти зможуть грати у баскетбол, футбол та інші ігри на оновленому покритті.. Спорудили його на вулиці Хмизопільській. Майданчик побудував Благодійний Фонд, а зробили на знак пам'яті про загиблого Героя Андрія Корнійчука. У лютому 2023 року військовий загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині. Майданчик буде перебувати на балансі Костопільської міської ради.

24.09.2023 У Здолбунові мешканців багатоповерхівки закликали не викидати відходи у каналізацію

Одним із яскравих прикладів господарського недбальства споживачів та тим самим нанесення шкоди самим собі, є постійне і систематичне засмічення системи централізованого водовідведення багатоквартирного житлового будинку по вул. Шкільна, 31. Протягом минулого тижня зафіксовано три виклики бригади підприємства для прочищення дворової мережі каналізації за вказаною адресою.  Працівниками  виконано  прочищення оглядових колодязів від  землі та залишків будівельного сміття.  Механічним способом прочищено мережу від піску, осаду, вилучено з неї ганчірки великого розміру та інше побутове сміття, відрегульовано роботу системи централізованого водовідведення вцілому.  За виконані роботи ОСББ виставлено рахунок, згідно калькуляцій. Наступного дня мережу знову було засмічено.  Здійснено виїзд бригади підприємства; Мережу прочищено вже з допомогою каналопромивочного апапату високого тиску; Знову виставлено рахунок ОСББ. Учора, 22 вересня, мережу знову засмічено. Бригада вкотре виїхала і виконала свою роботу, знову підприємством буде виставлено рахунок за надані послуги, рахунок який зрештою буде оплачено з коштів мешканців житлового будинку по вул.Шкільна, 31 "Закликаємо наших абонентів до здорового глузду. Не викидайте в санітарні прилади сміття, яке не підлягає змиванню! Не створюйте несприятливих умов для якісних і безперебійних послуг з водовідведення!Пам'ятайте, що за умови експлуатації каналізації за призначенням, можна уникнути  оплати численних рахунків"