Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Росіяни доручили кримінальному авторитету з Горлівки створити нову ПВК - розвідка

Новим «смотрящим» за в’язницями на всій території рф та тимчасово окупованих територіях України став відомий кримінальний авторитет Армен Саркисян (прізвисько – Армен Горлівський), якому доручили створити нову ПВК. 

Про це повідомляє пресслужба ГУР МОУ. 

- Одним з головних напрямків його діяльності визначено створення нової "приватної військової компанії". Передбачається, що протягом обмеженого часу нова структура завербує значну кількість «новобранців». Зразком для проекту має стати сумнозвісна пвк «вагнер». «Новобранців» для пвк набиратимуть в саме місцях позбавлення волі.

«Проект» має посилити окупаційний контингент та створити внутрішню конкуренцію серед російських пвк, - йдеться у повідомленні. 

За даними розвідки, спонсором нової пвк виступає російсько-вірменський бізнесмен Самвел Карапетян.

Армен Саркисян (Армен Горлівський) – кримінальний авторитет з Горлівки. Близький до сім’ї президента-втікача Віктора Януковича та пов’язаний з іще одним кримінальником – Юрієм Іванющенком (Юра Єнакієвський). Знаходиться в українському розшуку як один з організаторів убивств на Майдані. Тіньовий наглядач всього бізнесу в окупованій Горлівці. Від 24 лютого займається мародерством та «віджимом» бізнесів на окупованих територіях України.

Самвел Карапетян – прокремлівський бізнесмен вірменського походження. Власник пов’язаної з «газпромом» компанії «ташир холдинг» в яку також входить компанія «Електричні мережі Вірменії». Один зі спонсорів російської агресії проти України.

- Створення нової структури - спроба створити противагу фактичній монополії Пригожина у сфері ПВК на росії, - додають в ГУР МОУ. 

Читати також