Росіяни катували шрі-ланкійців і вимагали "money"

Громадяни Шрі-Ланки розповіли жахливу історію про перебування в полоні в росіян.

Про це повідомив начальник Слідчого управління ГУ Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов.

«Сім громадян Шрі-Ланки – жінка та 6 чоловіків на початку повномасштабного вторгнення знаходились у Куп’янську. Вони злякались війни, та вирішили нікуди не виїжджати, а заховатись. У травні вони намагались пішки дійти до Харкова. Але на першому ж блокпосту армії рф їх затримали, зв’язали їм руки, вдягли мішки на голову та відвезли до імпровізованої в’язниці у Вовчанську», – розповів Сергій Болвінов.

За його словами, у в’язниці шріланкійців тримали у нелюдських умовах, змушували працювати прибиральниками. Жінку тримали в карцері два місяці. Двом чоловікам відривали нігті, одного били дверима по голові.

«Оскільки рашисти не спілкуються англійською, то іноземці так і не зрозуміли, що взагалі росіяни від них хотіли, і за що їх катували. Єдине, що вони зрозуміли – росіяни під час тортур казали «money». Судячи з цього, “друга армія світу” вимагала з затриманих іноземців з Шрі-Ланки гроші», – припустив головний слідчий Харківщини.

Після деокупації Вовчанська іноземці знову вирішили піти до Харкова пішки – і по дорозі їх зустрів охоронець готелю, який прихистив та повідомив у поліцію.

Слідче управління наразі проводить слідчі дії, допитує іноземців у якості потерпілих та встановлює усі деталі. Вже є зв’язок з посольством Шрі-Ланки, а усім іноземцям поліцією забезпечено безпеку та належні умови для проживання.

Читайте також