Росіяни уже кидають у битву за Бахмут "мобілізованих" українців - Гайдай

Російські війська намагаються просунутися з Лисичанська в бік Бахмута. У бій уже пішли мобілізовані чоловіки з нещодавно окупованих міст. 

Про це повідомляє голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. 

- У великих містах Луганщини, які росіяни захопили вже влітку, залишилося по 10-15 відсотків населення. На жаль, вони не сприймали інформацію про мобілізацію чоловіків на раніше окупованій частині регіону, не вбачали загрози для себе.

Були упевнені, що «руський мир» – це, перш за все, гідне життя. А зараз, не маючи дому, який зруйнував ворог, перетворюються у негідників, йдучи вбивати жителів сусідніх населених пунктів. Деякі – добровільно. Інші знов не вірять чисельним попередженням, але бачать оголошення із неймовірно високою зарплатнею і чомусь впевнені в покращенні життя. А через декілька днів смиренно йдуть в окопи. Із повісткою. Саме цього вони «ждали и ждали» протягом декількох років? - пише він. 

За його даними, основний напрям окупантів після Лисичанська – Бахмут, але "шлях до цього міста пролягає через ту невелику територію Луганщини, яка ще тримає оборону". 

 

 

Читайте також